Youth Games 2021 Dolní Čermná

Nejdůležitější informace k závodu Českého poháru v cyklotrialu / Youth Games:

zde  níže link pro všechny rozhodčí – důležité informace

Rozhodčí – Youth Games Dolní Čermná – pokyny
______________________________________________________________
zde propozice ke stažení:

Propozice Českého poháru – Youth Games – Dolní Čermná – 17.07.2021

Centrum závodu včetně zázemí (prezentace, vyhlášení vítězů, parkování, sociální zařízení, restaurace a sekce číslo 7, případně i bazén) v prostorách „Areálu zdraví a sportu“ (zkratkou „AZAS“). Poslední sekce, tj. číslo 7 bude v prostoru před velkým podiem.  Místo v její blízkosti rezervujeme pro stánky prodejců cyklotrialového materiálu, pakliže mají zájem.

Kontrolní sekce 1 – 6 v pískovně a na přilehlé louce u pískovny rodiny Matějíčků. Viz mapy níže.
______________________________________________________________
Mapa závodu

Pokyny pro závodníky a jejich doprovod:
Vozidla včetně případných karavanů parkujte výhradně na místech k tomu určených v prostorách „AZASu“. Parkování místa (zvlášť pro osobní vozy a zvlášť pro karavany) budou zřetelně označeny včetně příjezdu k nim. Taktéž příjezd do Areálu „AZASu“ bude označen šipkami z centra obce (náměstí městyse).
Areál patří obci, jsme v něm hosté, budeme tedy dohlížet na dodržování veškerých nařízení ohledně parkování tak, aby nedošlo k případném poškození ploch určených k jiným účelům než provozu vozidel. Ráno před zahájením závodu budeme při parkování asistovat.

Vzdálenost sekcí v pískovně je od areálu cca 1 km přes hlavní silnici / náměstí. Bude označeno šipkami. Přístup je po polní cestě. V jejím místě není zákazová značka vjezdu, nicméně z hlediska hladkého průběhu závodu je vjezd motorových vozidel kromě pořadatelů do tohoto místa zakázán. Přístup bude možný pouze na jízdním kole / pěšky.

Předem děkujeme za respektování pravidel.

Těšíme se na Vaši účast.

Pořadatelé z KUS Sopotnice, z.s.